Nemusíte snášet špatného šéfa, buďte sami sobě šéfem!

Chodíte do práce s nechutí? Nesouhlasíte s tím, jak se k vám a vašim kolegům chová šéf? Cítíte se ukřivděně, protože jste nerelevantně ohodnoceni? Tak se zastavte, nadechněte se a zamyslete se. Vy to přece nemusíte snášet! Dovolte si alespoň představit si, jaké by to bylo, být svým vlastním šéfem!

Nepodceňujte se, vy na to máte

Úplně jako bychom vás slyšeli. Přestaňte o sobě pochybovat a zamyslete se nad tím, proč byste zrovna vy nemohli dosáhnout úspěchu jako podnikatel. Určitě vás nic nenapadá. Kromě strachu, který to ve vás možná vyvolává. Ten ale není nic neobvyklého, ten má drtivá většina začínajících podnikatelů. My pro vás máme ale něco, co oni neměli. Kompletní návod na to, jak uspět a ještě mít partnera, který vám bude celou dobu krát záda!

Podnikání formou franšízingu

Zkuste si to alespoň představit: vlastní podnikání pod již zavedenou značkou, s licencí od zavedené firmy, která prodává zákonem vyžadovaný produkt, s celorepublikovou a zahraniční působností. Kompletní podpora ze strany franšízora (společnosti prodávající licenci), zajištění zaškolení, vybavení pobočky, předání know-how, byznys plánu a veškerých potřebných podnikatelských a provozních znalostí.

Pokud se rozhodnete podnikat formou franšízingu, čerpáte ze zkušeností vašeho franšízingového partnera, který vám vyšlapal cestičku, a vy jen sklízíte plody jeho tvrdé práce. Pokud máte obchodního ducha, už není důvod jim mrhat! Podnikejte se zavedenou a časem ověřenou společností EXTÉRIA, která nabízí kompletní agendu ohledně BOPZ a PO.

Zní to až moc perfektně?

Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte ozvat a případně si sjednat schůzku Country Managerem společnosti Ing. Beatou Annou Filipí na telefonním čísle +420 602 232 532, která vám celý koncept představí a odpoví na všechny vaše dotazy!