Co nabídne nový iPhone?

Co nabídne nový iPhone?

Novinky ve světě milovníků Applu opět rozvířily diskuzi. Nový iPhone bude mít pětinásobný zoom, rychlejší čip a vstup pro USB-C. Změnám se nevyhnou ani Apple Watch nebo sluchátka. Apple klade tentokrát důraz na to, jakým způsobem je pro nás náš telefon důležitý, a jak ovlivňuje naše běžné denní fungování.

Všechny nabíječky budou stejné

Největší změnou, která byla ale ohlášena s předstihem, je nový konektor USB-C. Vynutila jej totiž nová směrnice EU, která říká, že se v Evropské unii budou moci prodávat pouze zařízení s tímto typem vstupu na nabíjení. Cílem této nové směrnice je především snížení dopadů na životní prostředí, ale i pohodlí uživatelů. Odteď zkrátka budete mít doma nabíječku, která padne ke všemu. Apple překvapil tím, že tímto typem kabelu budete moci nabíjet i sluchátka, a to klidně přímo přes telefon.

Přečtěte si také: CO JE TIKTOK A PROČ BY HO VAŠE FIRMA MĚLA MÍT?

iPhone 15 Pro

iPhone 15 se pyšní novým čipem A16 a především perfektním fotoaparátem. Snadno tak vytvoříte 24Mpic fotografie, které dokonce můžete dvakrát zvětšit.

Nový iPhone 15 Pro je zase oblečený do nového titanového designu, který rozhodně skrývá víc, než si myslíte. Je díky tomu mnohem odolnější, ale lehčí. Přibylo na něm dokonce tlačítko Action Button, které nahradilo předchozí přepínač režimů hlasitosti.

Samozřejmě bude mít iPhone Pro také lepší čip i fotoaparát.