BOZP a PO

Nechte si poradit od odborníků v případě řešení BOZP a PO

Pokud hovoříme o BOZP a PO, hovoříme o zákonných povinnostech, které je dobré vyřešit dříve, než přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Pokud bychom totiž neměli BOZP a PO vyřešené a kontrola by přesto přišla, bylo by zaděláno na malér. Kontrola by nevědomým podnikatelům mohla udělit nemilosrdně vysoké pokuty, které se mohou dostat až do výše několika set tisíc korun. A to rozhodně za to nestojí. Buďte proto na neohlášenou kontrolu ze státní správy připraveni, mějte BOZP a PO vyřešené.

Jenže co když nemáte čas? Co když nevíte, co všechno BOZP a PO obnáší? V tom případě se raději svěřte do rukou odborníků, případně si od nich nechte poradit. Nyní se však nabízí otázka, komu konkrétně se do rukou svěřit? Přece jen je mnoho firem na trhu, které se zaměřují na tu samou oblast, a sice na poradenství v oblasti BOZP a PO, že je opravdu těžké si vybrat jednu, do jejíž rukou se vložíme.

Podle čeho se rozhodovat?

Ideální by bylo, kdybyste se rozhodovali dle recenzí a referencí na internetu. V současné době jsou lidé opravdu sdílní, chtějí se nejen chlubit navázanými spolupracemi, ale také rádi kritizují v případě, že ne vše probíhá dle jejich představ.

Na internetu dnes navíc najdete mnoho referencí a recenzí, které obsahují zkušenosti s konkrétními firmami zaměřujícími se na BOZP a PO.

Pro jakou firmu se rozhodnout?

Jestliže se budete rozhodovat na základě referencí a recenzí, doporučujeme firmu Extéria. V současné době se řadí k nejlépe hodnoceným firmám, vyzdvihuje se zejména nízká cena za kvalitní služby, pohotová telefonická podpora a to, že se neplatí nic navíc. Mimo jiné je možné přijít si pro radu na jakoukoli pobočku firmy, a že jich není málo! Firma dnes působí dokonce i na Slovensku.

Firma Extéria je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.