BOZP firmy často podceňují

BOZP firmy často podceňují

Podnikatelé mají celou řadu povinností. Patří k nim i bezpečnost práce a požární ochrana, jejichž zanedbání je může dostat do nepříjemných situací, a to zejména tehdy, pokud do podniku přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která, v případě nevyřešené BOZP a PO, udělí podnikateli nemilosrdně vysokou pokutu, která se podnikateli rozhodně nebude líbit. Je proto lepší investovat do firmy, která se o bezpečnost práce na pracovišti a požární ochranu postará, než aby se riskovalo udělení sankce, která se může vyšplhat až do několika set tisíc korun.

V současné době firem, které působí v oblasti BOZP a PO, je mnoho. Vybírejte si proto dle kvality poskytovaných služeb, dle referencí a recenzí na internetu, v nichž se skrývají zkušenosti, a také dle ceny.

Kdo nabízí kvalitní služby za nízké ceny?

Pokud si myslíte, že nelze najít firmu, která by byla nejen kvalitní, ale také levná, mýlíte se. Taková firma existuje. Její firma Extéria, která je svou kvalitou služeb za nízké ceny proslulá. Působí na trhu už dlouhých sedm let a za tu dobu si upevnila své místo na trhu a získala tisícovky spokojených klientů nejen v České republice, ale také na Slovensku, kde má taktéž několik svých poboček.

Cílem společnosti je pomáhat podnikatelům zvládnout neohlášenou kontrolu ze státní správy se stoprocentní úspěšností, což se firmě dlouhodobě daří.

Jaké jsou služby firmy Extéria?

Nabídka služeb firmy je velmi pestrá. Zahrnuje například zpracovanou veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, dále také zahrnuje zajištění pravidelných školení či vyřešení úrazů na pracovišti, pokud by k nim došlo.

Vypíchnout musíme nejen profesionální techniky firmy Extéria, kteří jsou po ruce vždy, když je třeba, ale také vynikající a pohotovou telefonickou podporu, na kterou je možné se obrátit kdykoli je třeba.