Rady od miliardářů, které vás posunou v roce 2020 dál

Rady od miliardářů, které vás posunou v roce 2020 dál

Chcete v roce 2020 něco dokázat? Patříte k lidem, kteří se letos chtějí někam posunout, kteří chtějí rozjet vlastní byznys či jinak se postavit na vlastní nohy? V tom případě budete potřebovat pravděpodobně motivaci, nemyslíte? Každý člověk se totiž může zastavit na mrtvém bodě, může najednou stát na jednom místě, může potřebovat povzbudit a najít jistou motivaci. V takovém případě vám přinášíme několik rad, které však nepochází z našich úst, ale z úst miliardářů, které moc dobře znáte a kteří v životě už něco dokázali.  

Motivovat se lidmi, kteří něco dokázali, to je opravdu to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Kdo jiný by vás měl lépe motivovat?  

Snažte se, radí Jack Ma 

Muže jménem Jack Ma nemusíme dlouze představovat. Jeho miliardové impérium se jmenuje Alibaba, což je čínský e-shop, který ho dostal na přední příčky žebříčku nejbohatších lidí planety. Právě tento podnikatel se rozhodl lidem něco vzkázat, a to to, aby se dost snažili. Podle něj každý člověk může být úspěšný, pakliže se dostatečně snaží. Je to jenom o té píle, která dovede člověka k úspěchu. Pokud se však člověk nesnaží, pokud na svých cílech nepracuje, úspěch mu do klína opravdu nespadne. Člověk se musí snažit a pracovat na sobě, o tom to celé je.  

Nečekejte na zlom či správný čas, radí Oprah Winfrey 

Oprah Winfrey taktéž nemusíme dlouze představovat. Je to člověk, respektive žena, která dosáhla svého, i když jí nikdo nevěřil. V současné době má dokonce vlastní show a řadí se k nejbohatším ženám planety. I ona radí méně úspěšným lidem několik věcí, a to například to, že člověk nemá čekat na jistý zlom nebo na správný čas. Zlom či správný čas totiž nikdy nemusí přijít, je třeba na úspěchu pracovat zrovna nyní v tento okamžik. Úspěch není nic, co by přišlo za noc. Je to jako květina, i ta potřebuje čas, než vyroste, vykvete.