Nejlépe placené hvězdy loňského roku. Kdo si přišel na největší jmění?

Nejlépe placené hvězdy loňského roku. Kdo si přišel na největší jmění?

S počátkem každého roku vyplyne na povrch mnoho statistik a zjištění. Například se konečně zjistilo, jaké hvězdy se vloni řadily k nejvíce placeným. Po velkém bohatství a jmění touží pravděpodobně každý, ovšem jen málokdo si na vysněné bohatství přijde a dosáhne. K tomuto málu lidí patří i nejrůznější světové hvězdy, které se vyskytují nejen v oblasti slavného Hollywoodu. Podívejme se tedy na nejvíce vydělávající hvězdy, které můžeme znát nejen ze seriálů, tak také z hudebních pódií nebo z filmů a sociálních sítí.  

Samozřejmě za zmiňovaným žebříčkem stojí časopis Forbes, který můžete znát jako magazín o byznysu, podnikání, také o penězích nebo úspěchu. Právě tento časopis stojí každým rokem za sestavením žebříčku lidí, kteří vydělávají nejvíce, respektive se nyní zaměřil na celebrity, které vloni přišly na největší jmění.  

Will Smith 

Kdo by nemiloval herce Willa Smitha. Je charismatický, sympatický, navíc mu to hraní opravdu jde. Právě on se umístil do první desítky nejlépe vydělávajících celebrit v roce 2019. Umístil se však konkrétně na hranici, a to tedy na desáté pozici se svými vydělanými pětatřiceti miliony amerických dolarů. Vidět ho například můžete ve zfilmované verzi Disneyho pohádky Aladin, také ho můžete vidět v komedii Muž v černém nebo třeba v motivačním snímku Štěstí na dosah.  

Adam Sandler 

Pokud bychom měli zmínit herce, který si zakládá na komediálních rolích, zmínili bychom rozhodně Adama Sandlera. Právě on se umístil také v žebříčku nejvíce vydělávajících hvězd loňského roku, a to konkrétně na sedmé pozici. Jenom za loňský rok si přišel na sedmapadesát milionů amerických dolarů, tím se tedy opravdu dostal do populárního žebříčku. K jeho posledním snímkům, kde ho můžete vidět, patří snímek Vražda na jachtě, kde si zahrál po boku půvabné herečky Jennifer Aniston.  

Bradley Cooper 

Bradley Cooper si díky filmu Zrodila se hvězda přišel na opravdu velké jmění. I ostatně díky němu se zařadil do žebříčku nejlépe vydělávajících hvězd loňského roku. Usídlil se společně s Adamem Sandlerem na stejné příčce se stejnou vydělanou sumou.