Mezi Čechy je další milionář. Výherce v loterii si vyzvedl přes sto milionů korun

Mezi Čechy je další milionář. Výherce v loterii si vyzvedl přes sto milionů korun

Nedávno se v oblíbeném časopisu Forbes vyskytl velmi zajímavý článek pojednávající o úspěšných lidech do třiceti let. Mezi nimi se našli i mnozí noví milionáři, nyní by k nim přibyl ještě jeden muž, jehož jméno je však neznámé. Jeho úspěch však lze spíše přirovnat k jedné velké náhodě, přece jen vyhrál v loterii, a to nemalou sumu. Podle dostupných informací muž z jižní Moravy vyhrál v oblíbené loterii Sazka neuvěřitelných 123 milionů korun. Zapsal se tak jednoznačně mezi české milionáře.

Nestává se často, že lidé vyhrají v loterii miliony. Je to opravdu jen otázka náhody a obrovského štěstí, které při člověku stojí. Štěstí stálo i při muži z jižní Moravy, který po osmi letech aktivního sázení konečně vyhrál, a to sumu, která mu všechny investované peníze rozhodně přinesla zpět. Majitel tiketu vyhrál neuvěřitelných 123 322 830 korun, a to v loterii Euromilony.

Ze svobodného a bezdětného muže milionář

Společnost Sazka se nechala slyšet, že výherce ochotně vyplnil i speciální dotazník určený novým milionářům. Díky tomuto dotazníku je tedy jasné, že se jedná o bezdětného muže a zároveň o svobodného muže z jižní Moravy, který se stal novým českým milionářem.

Prvně se podle dotazníku bude investovat do nového automobilu, co se bude dít se zbylými penězi, to si výherce nejdříve promyslí. Je však pravdou, že využil možnosti si čtvrt milionu odnést v hotovosti, zbytek se pošle na bankovní konto, jež uvedl.

Nejedná se o nejvyšší výhru

Ani zdaleka se však nejedná o nejvyšší výhru, která se v rámci loterie Sazka vyhrála. Nejvyšší výhra padla v Eurojackpotu, kdy se vyhrály skoro dvě a půl miliardy korun. Druhou nejvyšší výhrou bylo čtyři sta milionů korun, které padly ve hře Sportka, jež je taktéž velice oblíbená loterie Sazky určená jen pro české sázející.