Inspirativní výroky Jacka Canfielda, které vás motivují

Inspirativní výroky Jacka Canfielda, které vás motivují

Mezi námi najdeme celou spoustu inspirativních osobností, které svými výroky motivují nejednoho člověka. Pokud se aktuálně cítíte nesví, pokud máte problém přemluvit se do práce nebo stojíte na mrtvém bodě, možná i vy potřebujete takzvaně “nakopnout” A proč se nenechat “nakopnout” kupříkladu americkým spisovatelem Jackem Canfieldem, který je nejen zmiňovaným spisovatelem, ale také podnikatelem, trenérem a nakonec i motivačním řečníkem. Je také spoluautorem celé řady bestsellerů.  

Pokud byste se podívali do portfolia tohoto výjimečného muže, zjistili byste, že má na kontě více jak šedesát bestsellerů. Svůj život zasvětil zkoumání toho, v čem se úspěšní lidé liší od méně úspěšných jedinců. On sám se stal důkazem, že pakliže něco chcete, dostanete to, pakliže jste ochotní na tom pracovat.  

Sám Jack Canfield se rozhodl už několik let žít bez stěžování a obviňování několika věcí – nestěžuje si a ani nijak neovlivňuje vládu, zaměstnance, daně, ekonomiku nebo ceny plynu či žádné jiné vnější věci, nad kterými on sám nemá kontrolu. Stará se jenom o věci, nad kterými kontrolu má. Už to je velice inspirativní.  

Pojďme si však zmínit několik jeho inspirativních výroků, které motivovaly a ještě i motivují řadu úspěšných jedinců.  

Inspirativní výroky Jacka Canfielda: 

  • “Překonávej své limity, vydávej ze sebe to nejlepší a buď trpělivý. Užiješ si větší rovnováhu, větší růst, víc příjmu a také více zábavy.” 
  • “Neboj se neúspěchu. Boj se šancí, které si zmeškal, protože si se o ně nepokusil.” 
  • “Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují jenom průměrné výsledky.” 
  • “Vždy, když riskujete nebo opustíte svoji komfortní zónu, máte skvělou příležitost dozvědět se o sobě víc, dozvíte se víc i o svých možnostech.” 
  • “Ve svém životě máte pod kontrolou jenom tři věci. Vaše myšlenky, které si myslíte, obrazy, které si vizualizujete, a akce, které podniknete.”