vyplatí se

Vyplatí se podnikání v dnešní době?

Slovo krize se ozývá z každého rohu. Nárůst cen energií, hypoték a vlastně úplně všeho už ani nestíháte sledovat. A přes to všechno toužíte po něčem vlastním, po vlastním byznysu, ve kterém se budete moci svobodně rozhodovat a snad i vyděláte více peněz než v současném zaměstnání? Vyplatí se to vůbec? Máme pro vás řešení.

Franšíza je řešením

Začít podnikat jde totiž i s mnohem menším rizikem a nižšími vstupními náklady, než si myslíte. Klíčem je v tomto případě kouzelné slůvko franšíza. V posledních letech obliba franchisingu v Česku velmi stoupla a my se ani nedivíme. Franšíza totiž slibuje podnikatelům vyšší pravděpodobnost úspěchu díky tomu, že se jedná o již zavedenou značku s ozkoušenými postupy a stabilním zázemím. Vyplatí se vám otevření franšízy? Stoprocentně!

Přečtěte si například Výhody franchisingu.

A jak vůbec začít?

K tomu, abyste se stali franchisantem vám stačí jen konkrétní franchisový koncept, vstupní kapitál na zaplacení licence a podepsání franšízové smlouvy s majitelem sítě.

Franšízových sítí je mnoho a můžete si tak vybrat obor, službu či produkt přesně podle vašich představ a znalostí. Pokud se i přes to bojíte rizika, zkuste využít franšízového konceptu od Extéria Market, který se věnuje bezpečnosti práce a požární ochraně. BOZP a PO jsou dané zákonem a jsou povinné pro všechny firmy a OSVČ. V Extéria Market se tedy nabízí služby, která bude potřebná vždy, za jakékoliv krize.

Přečtěte si také:

Jak se motivovat k podnikání?

Nemusíte snášet špatného šéfa, buďte sami sobě šéfem!

Ve hře jsou dávky na hypotéky.