Společnost Extéria spustila nový kariérní web!

Původem ostravská společnost Extéria řeší pro své klienty kompletní BOZP a PO agendu. Vytváří a pravidelně aktualizuje dokumentaci, dohlíží na správnost všech směrnic, provádí roční kontroly, zastupuje své klienty během kontrol (OIP, KHS, HZS) a buduje franšízový koncept Extéria Market, se kterým chce dobýt ČR.

Extéria hledá nový vítr

Společnost se stále rozvíjí a rozšiřuje, proto do svých řad povolává i nové tváře, aby společně s nimi budovali dobré jméno firmy a především zajistili vynikající kvalitu služeb, které nabízí.

Všechny aktuální pozice na jednom místě

Vše o aktuálních pozicích, které Extéria nabízí, naleznete na jejich novém kariérním portálu www.kariera.exteria.cz, ze kterého se kromě nabízených pozic dozvíte i hlavní pracovní náplň daného místa, benefity a v případě zájmu, jste po vyplnění krátkého dotazníku zařazeni do výběrového řízení!

Aktuální volné pozice

Na webu jsou inzerovány aktuálně 3 pracovní pozice: Asistent/ka pro domlouvání schůzek, Obchodní manažer/ka a Technik/Technička BOZP, PO a OŽP.

Rozjeďte svou kariéru a získejte jistotu. Díky zákonné povinnosti pro všechny fyzické a právní osoby, poptávka po dané službě téměř zajištěna. Společnost tak nabízí  jistotu práce i v nejistých časech.