Jak sehnat peníze

Jak před Vánocemi sehnat nějaké peníze navíc?

Vánoce jsou svátky, které miluje snad každý. Milují je hlavně děti, které se těší na Ježíška, a milují je rodiče, jejichž děti si už žijí vlastním životem a na Vánoce se opět všechny sjedou domů. Vánoce se však stávají i těmi nejdražšími svátky v roce, na které si jenom hrstka z nás nemusí šetřit. Pokud i vy patříte k těm, kteří pečlivě střádají na vánoční svátky každou korunu, přinášíme vám pár tipů, jak si na vánoční svátky lehce můžete přivydělat.

Samozřejmě nemusíte mít druhou práci – to byste byli absolutně vyčerpaní. K penězům navíc vám však poslouží to, co máte doma, ale co zrovna používáte. A že těch věcí doma můžete najít skutečně miliony!

1) Protřiďte šatník

Většinou ženy mají ve svém šatníku mnoho kousků, které skutečně nepotřebují. Pokud i vy k těm ženám patříte, měli byste si svůj šatník pořádně prohrabat. V šatníku najdete mnoho zajímavých kousků, které ještě dokážete prodat za dobré ceny. Existuje mnoho stránek, kde své věci můžete prodat, například vinted.cz nebo různé internetové bazary. Kromě toho jdou prodeje rychle i na facebookových stránkách, kde však zaujmete spíše nízkou cenou.

2) Protřiďte knihovnu

Mnoho z nás má doma mnoho knížek, které buď nikdy nečtou, nebo se jim zkrátka nelíbí, nedočetli je. Pokud i vy víte, že vaše knihovna je plná výtisků, o které nemáte zájem, rozhodně byste je měli protřídit a některé výtisky prodat. Knihy nejsou levnou záležitostí, tudíž si tak rychle můžete přivydělat něco navíc, co by vám pomohlo při nakupování vánočních dárků.

3) Protřiďte kuchyni

Taky se vám jistě stalo, že jste na Vánoce nebo někdy v minulosti dostali dárkem kuchyňské vybavení, které jste nepotřebovali nebo které jste do nynějška nepoužili. Pokud takové doma máte, neváhejte ho taky „střelit“ za nějakou sumu. Určitě existuje někdo, kdo takové věci využije víc.