franšízy

Franšízy jsou stále oblíbenější

Koncept podnikání pomocí franšízy je stále oblíbenější. Možná se vám při tomto slově jako první vybaví řetězce s rychlým občerstvením nebo kavárny, které najdete všude na světě. Na tento druh podnikání se dá přitom nahlížet i z mnohem menší perspektivy, a tak přijdete na značky, které nabízejí víc.

Děr na trhu už není tolik

Franchising je skvělým způsobem podnikání, protože vám přináší jistotu a především know-how již zavedené značky. Podnikání vzniká na základě franchisingové smlouvy, která stanovuje veškeré podrobností týkající se licence, její využívání a další. I z toho důvodu je stále oblíbenější. Děr na trhu už je totiž opravdu málo a přijít s něčím přelomovým stojí velké úsilí a mnohdy i neúspěch.

Mohlo by vás také zajímat: Korporát versus vlastní podnikání.

Lidé jsou ve své podstatě konzervativní a mají rádi jistoty a zavedené značky.

V České republice najdete velké množství franšíz v mnoha různých odvětvích, takže to rozhodně nejsou jen kavárny a fast foody. Koncept franchisingu vás zavede i do realit, služeb nebo autoservisů.

Přečtěte si také: Jak zvládnout začátky podnikání?

Podnikejte v tom, co vám přinese jistotu

Značka Extéria Market přes to s něčím unikátním přišla. Na trhu nabízí poskytování komplexním služeb BOZP a v této oblasti také rozjela svůj franchising. Zájemce o franšízu si jednoduše koupí licenci, zvolí si místo nové pobočky, vybaví ji a najde si schopné obchodní partnery. O vše ostatní,

BOZP je tak rozsáhlá oblast, že je pro podnikatele jednodušší zajištění externí firmy, která se o vše postará za ně.

Zaujal vás koncept franšízy? Neváhejte a začněte se svým byznysem!