podnikat bezpečně

Co znamená podnikat bezpečně?

I když se mnohým lidem může zdát podnikání snadné, není tak snadné. Podnikatelé se musí řídit zákony, musí podnikat takzvaně bezpečně. Otázkou je, co to znamená. Podnikat bezpečně znamená mít vyřešeno BOZP a PO, tedy bezpečnost práce na pracovišti a požární ochranu. Pokud nemáte zmiňované oblasti vyřešené, v případě příchodu kontroly z OIP můžete očekávat nemístně vysoké pokuty, které se mohou dostat až do výše několik set tisíc korun. Raději tedy podnikejte bezpečně a vyhněte se zbytečnému placení pokut.

Nedávné průzkumy ukazují, že až čtyřicet procent podnikatelů bohužel nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Právě ti na svou nevědomost velice často doplácí. Nepatřete mezi ně, raději využijte služeb, které nabízí firma Extéria.

S Extérií se o BOZP a PO nemusíte starat

V případě, že se obrátíte na firmu Extéria, se nemusíte BOZP ani PO zabývat. Firma se totiž o vše, co s bezpečností práce a požární ochranou souvisí, postará. Zpracuje případnou dokumentaci, aktualizuje již hotové dokumentace, zkontroluje pracoviště, aby byly v kompetenci se Zákoníkem práce. V případě ohlášené i neohlášené kontroly bude klienta zastupovat a projde na výbornou.

V současné době firma Extéria provozuje největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v České republice. Před několika lety s úspěchem prorazila i na Slovensko.

Čeho si cení klienti?

Recenzí a referencí od současných či bývalých klientů firmy je na internetu mnoho. Dle nich je možné zjistit, čeho si klienti nejvíce cení, co označují za plusy a co za mínusy. Podle klientů je obrovským plusem cena, která je v porovnání s konkurencí skutečně nejnižší na trhu. Nízká cena však nemá žádný dopad na kvalitu služeb. Naopak služby jsou velice kvalitní, přístup profesionální, pozitivně hodnocená je i telefonická podpora.