franšíza

Chcete začít podnikat? Franšíza je jednou z možností.

Líbí se vám myšlenka toho, že byste měli svůj vlastní byznys? Nejde je o to, že byste byli pánem svého času, ale jedná se navíc o skvělou investici vašich peněz, které se vám po čase zhodnotí. Chcete ale podnikat v něčem, kde jsou jen minimální rizika neúspěchu? Franšíza je jasnou odpovědí.

Výhody franšízingu

Franšízing je koncept podnikání, při kterém máte svou vlastní pobočku, ale pod již zavedenou značkou s jejich know-how a ověřenými postupy. Franšíza je ideální variantou, pokud chcete být pánem svého času a mít své vlastní podnikání, ale také omezit rizika na minimum. Po zakoupení licence na danou franšízu platíte majiteli pouze určité procento z vašich výnosů. Na oplátku dostanete cenné zkušenosti, zákazníky, kteří danou značku už dobře znají, a také podnikatelské zázemí.

Přečtěte si také: BOZP se bude prodávat pořád, i během krize!

Najděte si tu pravou franšízu

Nejdůležitější je to, abyste pro sebe našli takovou franšízu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Oblastí je velké množství, ať už je to gastronomie, móda či služby. Zkuste se zamyslet, co vás baví a o co se zajímáte. Zároveň byste měli hledat franšízu, která má pevnou základnu, na kterou se nebudete bát obrátit.

Nabízejte bezpečnost práce

Koncept franšízy EXTÉRIA MARKET je jedinečný v tom, co nabízí. Protože právě zákonem daná povinnost BOZP a PO je nevyčerpatelnou službou, kterou potřebují všechny firmy a živnostníci. Bezpečnost práce se řídí zákony Evropské unie a její pravidla se stále zpřísňují. Roste také výše sankcí při nedodržování nebo porušování povinností v rámci BOZP a PO, proto si zaměstnavatelé stále častěji najímají externí firmy, které se jim o tuto oblast kompletně postarají.

Přečtěte si také: Paušální daň 2023: Komu se vyplatí?

Začněte hned

Vlivem inflace se vyplatí investovat své peníze více než kdy dřív. Neváhejte příliš dlouho a rozjeďte své podnikání s franšízou.