Dobře placené brigády

Brigády, které nejsou náročné a jsou dobře placené

Po přivýdělku touží v dnešní době skutečně každý. Peníze jsou dnes něco, bez čeho bychom nemohli plnohodnotně žít. Někteří lidé mají dokonce dvě zaměstnání, jiní podnikají a do toho ještě pracují, jiní si na svá záda položili hned několik brigád. Takové brigády však nemusí být jen činností, za kterou dostáváme zaplaceno, ale taky mohou být zážitkem. Jaké brigády jsou nejen dobře placené, ale jsou i nenáročné a hlavně jsou skutečně nezapomenutelné?

Skutečně existují i takové brigády, které se spíše podobají zážitkovým programům, kterými obdarováváme své blízké na narozeniny. Jaké brigády se řadí k těm nezapomenutelným a navíc je může vykonávat takřka každý?

Venčete psy

Pokud si pamatujete na filmový snímek „Příšerná tchýně“, vzpomínáte si i na hlavní hrdinku, která brigádně venčila psy. Tato brigáda se stává populární i v České republice. Existuje mnoho rodin či párů, kteří jsou tak časově vytíženi, že nemohou svého psa vyvenčit. Raději zaplatí někomu, kdo psa vyvenčí místo nich.

Tato forma brigády je populární například v Praze, kdy za hodinu venčení psa či za hodinu hlídání psa dostanete i stokorunu na ruku. Je to skvělá brigáda, při které můžete dělat další brigádu, tudíž se vám výdělek může ještě zvýšit.

Staňte se na pár hodin popelářem

Sice mnoho lidí popeláře odsuzuje, ovšem kdyby věděli, kolik takovým lidem platí, hned by se jím chtěli stát taky. Například za dvě a půl hodiny nabízí v Praze lidem, kteří pomohou popelářům odklízet komunální odpad neuvěřitelné čtyři tisíce korun.

Pijte pivo

Pokud umíte o pivu mluvit v různých cizích jazycích, může vás to dokonce živit. Díky jazykům můžete ochutnávat nabídku pivních specialit a budete za to dostávat i zaplaceno! Takových túr, na nichž jste průvodcem po pivních degustacích, je hned několik, a jestli jste starší osmnácti let, není důvod, proč si takto nevydělat.