franšízing v česku

Proč je právě franšízing ideální formou podnikání?

Přemýšlíte nad tím, že se postavíte na vlastní nohy a opustíte jistoty zaměstnaneckého života? Nerozmýšlejte se dlouho. Pokud je jedním z faktorů, které vás ovlivňují, strach z rizika, může být právě franšízing tou správnou cestou.

Nevydáváte se do neznámých vod

Franšízing je forma podnikání, při které si od zajeté a známé firmy koupíte licenci, a poté už jen budujete vlastní pobočku pod jménem značky. Takzvaný franšízor vám předá potřebné know-how, pracovní postupy, pravidla a zkrátka vše, co potřebujete k podnikání znát. Další velkou výhodou je to, že jméno značky už je na trhu známé a ustálené. Určitě bude mít firma základnu zákazníků, kteří budou nadšení, že se otevírá nová pobočka.

Pevná půda pod nohama

Ačkoliv bude pobočka vaše, nejste na všechno sami. Firma vám vytvoří stabilní půdu pod nohama a v případě problému se na ni můžete kdykoliv obrátit a poradit se. Také vám pomůže s veškerou administrativou, připraví vám vzory smluv a podobně.

Přečtěte si také: Buďte svým vlastním šéfem.

Nabídka franchisingu v Česku

Nabídku všemožných franšíz je v České republice opravdu velká. Vyberete si prakticky z jakékoliv oblasti, ať už je to gastronomie, služby, drogerie, lékárny nebo jiné produkty. Zajímavým konceptem je EXTÉRIA MARKET, který nabízí komplexní outsourcing BOZP a PO. Jedná se o zákonem danou povinnost pro všechny firmy a OSVČ. V rámci franšízy tedy nabízíte službu, kterou sami zaměstnavatelé potřebují a vyhledávají.