Příběh Dwayna Johnsona

Příběh Dwayna Johnsona, muže, který z ulice zamířil na vrchol

Dnes ho zná celý svět. Oblíbeného dnes už zejména amerického herce Dwayna Johnsona zná opravdu celý širý svět. Všichni však vidí skvělého herce, který se pyšní svaly i hezkým vzhledem, nikdo však nevidí tu cestu, kterou musel ujít, aby se stal tím, kým nyní je. Jen skutečně hrstka lidí ví, že dnes už herec vydělávající miliony dolarů byl v minulosti bezdomovec, který se z ulice dostal na svůj vrchol, jenž si vytyčil.

Jak se dá nazvat cesta dnes populárního Dwayna Johnsona? Například jako cesta teenagera z ulice bez domova k hereckému vrcholu, o které ani nesnil. I když jeho život je dnes fantastický, na sociálních sítích ho sleduje nepřeberné množství lidí, vydělává i 65 milionů dolarů ročně, čímž se stal druhým nejlépe placeným hercem světa, jeho úspěch on sám nepovažuje za samozřejmost. Stále je vděčný a pokorný, ví, že i když byla cesta na vrchol dlouhá a náročná, spadnout se může během zlomku vteřiny.

Jak to všechno začalo

Příběh herce dnes známého pod přezdívkou “The Rock” započal na Havaji, kde se také narodil. Právě zde populární herec bojoval i se svou rodinou s chudobou. Své rodině se snažil pomoct jakkoli to jen šlo, toužil jen zaplatit nájem, nikdy nesnil o slávě nebo o luxusním životě. On sám dodnes tvrdí, že jeho největším snem bylo nebýt vystěhovaný z malého bytu, v němž s rodinou žil.

Už jako teenager Dwayn vnímal to, jak moc jsou peníze důležité a jak moc záleží na tom mít peníze. Důležitost peněz pocítil i v době, kdy musel se svou rodinou opustit stát, jelikož nebyly peníze na nájem a dluhů bylo nespočítaně.

Tu dobu hodnotí jako nejhorší období života, byl dokonce i zatčen a právě v té době se rozhodl vzít vše do vlastních rukou.

Nejdřív sport, poté herectví

Dwayn Johnson se prvně stál prvním šampionem ve wrestlingu, teprve poté se z něj stal herec, kterého dnes můžete vidět v nejednom americkém snímku.