Pierre Cardin do Čech

Pierre Cardin míří do Čech. Nabízí zde franšízovou licenci

Módu milují nejen ženy, ale také pánové, i když si to nechtějí připustit. Kdo by dnes nechtěl chodit hezky oblékaný, aby budil ten nejlepší dojem. Pokud se o módu zajímáte i vy, jistě vám nemusíme představovat značku Pierre Cardin, která je dnes známá po celém světě. Jedná se dnes o velice úspěšnou a kvalitní značku pánského oblečení, kterou založil stejnojmenný muž, jehož příběh je víc než zajímavý. A součástí tohoto příběhu můžete být i vy.

Kdo je Pierre Cardin?

Pierre Cardin se dnes označuje za nejvýraznější a zároveň i největší osobnosti módního průmyslu. Jeho oblečení je i dnes tak úspěšné a kvalitní, že je hotovou poctou ho nosit. Pierre Cardin nosí přezdívku „Muhammad Ali módního světa“ a v minulosti navrhoval oblečení například pro skupinu The Beatles.

Do světa módy se zapsal především jako odvážlivec, který se nebál uspořádat módní přehlídku například v komunistické Číně nebo třeba v poušti Gobi. Setkal se dokonce s Nelsonem Mandelou nebo s Fidelem Castrem.

Jeho mládí strávil v učení u Christina Diora. Poté se pustil na sólovou dráhu a více jak sedmdesát let jeho návrhy a vize měnily módní průmysl.

Tvorba Pierre Cardiniho je různorodá. Inspiruje se mnohými osobnostmi, a to například známými i neznámými sochaři, dále malíři, architekty i třeba matematikou.

Buďte součástí jeho života

Dnes vlastní Pierre Cardin jednu z nejúspěšnějších a nejkvalitnějších značek pánské módy. Svou značku roztříštil po celém světě a neustále v tom pokračuje. Aktuálně hledá nové franšízanty na území České republiky, protože právě u nás se s touto značkou setkáme jenom na málo místech, což je obrovská škoda.

Buďte součástí nevšedního příběhu i vy a změňte svůj život. Díky této franšíze se stanete už z počátku podnikání jedničkou v oboru, dostanete se mezi špičky ve světě módy a budete si navíc jisti, že investice se vám zanedlouho vrátí, protože právě tato franšíza má obrovskou budoucnost a velký potenciál.