Noví zákazníci i větší zisky, to slibují vlastní mobilní aplikace

Noví zákazníci i větší zisky, to slibují vlastní mobilní aplikace

Už jste slyšeli o tom, že i vy můžete mít vlastní mobilní aplikaci? Mít vlastní mobilní aplikaci, o tom se vám možná v minulosti už zdálo, ale nyní je to pravda, proto si své sny realizujte. Přece jenom se chcete dostat před konkurenci, přece jenom se chcete dostat do podvědomí lidí. Mobilní aplikace jsou rozhodně způsob, jak toho dosáhnout. A tak neváhejte dlouho a do mobilních aplikací na míru rozhodně zainvestujte. Už to dávno není tak drahé, jak se možná domníváte. 

Mnozí podnikatelé nebo lídři firem si však myslí, že mobilní aplikace u nich nenaleznou využití. Jenže to je omyl. Mobilní aplikace najdou využití opravdu u kohokoliv, ať už je to obec, město, e-shop, firma ve službách nebo muzeum či festival. 

Pakliže však budete dlouho uvažovat nad vlastními mobilními aplikacemi, přijdete o možnost zvýšit své výdělky a tím také o možnost získat nové zákazníky. 

S kvalitní aplikací získáte rázem nové klienty

Mít vlastní mobilní aplikaci, to je rozhodně krok kupředu, který vám i vaší firmě může přinést jenom ovoce. Například je to způsob, jak získat zbrusu nové klienty, kteří rázem zvýší firmě i dlouho stagnující tržby. 

Toto tvrzení ostatně potvrzuje i starší průzkum společnosti Google, který dokázal, že prostřednictvím mobilních aplikací si lidé dohledávají informace, jež posléze přímo nebo nepřímo směřují k vyhotovení objednávky. A tak neváhejte a investujte do vlastní mobilní aplikace, její tvorbou se zabývá firma PepiApp, která vám vyhotoví mobilní aplikaci na míru jak pro zařízení operačního systému Android, tak pro zařízení operačního systému iOS. 

Zvýší se počet pravidelných zákazníků

Díky mobilním aplikacím nejen, že přibydou noví klienti vašeho podniku, tudíž tím pádem stoupnou vaše tržby, ale také dojde ke zvýšení procenta pravidelně se vracejících zákazníků. To prokázal další nedávný průzkum, který zjistil, že díky mobilním aplikacím došlo ke zvýšení počtu pravidelných zákazníků až o pětadvacet procent.