Do důchodu už ve 30 letech? Proč ne?

Jak přitažlivá je představa, že pouhých sedm let od nástupu do zaměstnání byste se mohli těšit do důchodu. Doživotně si zaobstarat pasivní příjem a užívat si života, jak jen vám je libo. Potěšíme vás, tohle není jen vymyšlená pohádka. V Americe tento trend již praktikují a netýká se pouze boháčů, jak by se na první pohled mohlo zdát!

Jedná se o vědomé rozhodnutí si užívat života

Jeden z nejznámějších představitelů lidí, kteří se rozhodli odejít do důchodu ještě před 40. rokem života je pan Tako (na svém blogu vystupuje jako Mr. Tako). V jednom ze svých článků také přibližuje, jak se mohl již v 38 letech rozhodnout jít do důchodu. Jeho příběh není nijak složitý, ale možná vás překvapí, že není dědicem velkého majetku, neprodal žádnou velkou firmu, neobchodoval s nemovitostmi, ani nic jiného.

Příběh pana Taka

Pan Tako začal ve svých 20 letech přemýšlet o tom, jak své peníze šetřit a především, jak je nechat vydělávat a dělal správná chytrá finanční rozhodnutí. Díky odkládání až poloviny jeho vše příjmů až do věku 38 let si tak spolu se svou manželkou našetřili neuvěřitelné 2 miliony dolarů! A pokud si představujete, že si musel on i jeho žena a děti příliš odpírat, mýlíte se. Pan Tako s rodinou cestovali a navštívili například Japonsko, Mexiko nebo Austrálii! Vše je totiž o prioritách.

Není to jistě pro každého

Shodneme se na tom, že tento nekonvenční způsob života není pro každého. Je ale fajn vědět, že existují nejrůznější možnosti a že neexistuje dogma na to, jak nejlépe žít svůj život.

Pokud jste ale tradičnější, jste pracovití, máte obchodního ducha, Ale toužíte stejně po svobodě, a to jak finanční i časové, zkuste to s námi a podnikejte s franšízou EXTÉRIA! Tvořte si pasivní příjem a můžete tak skloubit radost z práce i financí! 

Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám zodpovíme všechny vaše dotazy a poskytneme podrobnější informace.