franšízové podnikání

Chystáte se podnikat? Zkuste franšízu a nešlápnete vedle

Začít podnikat v dnešní době je víc než jednoduché. Nejdřív zajdeme na kterýkoliv živnostenský úřad a vyplníme Jednotný registrační formulář. Tím provedeme najednou všechny nezbytné registrace a ohlášení, tedy získání živnosti, registraci k dani z příjmu i oznámení zdravotní pojišťovně a správě sociálního zabezpečení. Ale nejde o to podnikat, ale vydělávat.

Jak na to…

Každý, kdo chce začít podnikat, většinou shání množství potřebných informací – jak začít, jak úspěšně rozjet svůj byznys, jak na marketing, jak na zákazníky, jak na personál a jak podnikání efektivně propagovat, ať se o něm lidé dozvědí.

Pokud tomuhle chcete předejít a máte kapitál, pořiďte si franšízu a nešlápnete vedle.

Franšízing


Franšízové podnikání je postaveno na jednoduché filozofii. Vy jste samostatní podnikatelé, ale na podnikání nejste sami. Potřebnou jistotu vám dodá zázemí silného franšízora a jeho osvědčený a fungující systém.

Franchising je ověřenou metodou vydělávání peněz, kterou s úspěchem používají v mnoha oborech tisíce a tisíce podnikatelů na celém světě. 

Dostanete know-how

Za know-how se platí licenční poplatky a provize z obratu, tím jsou motivované obě strany vydělávat.

Návratnost investice bývá obvykle během dvou až tří let a je přímo úměrná výši investice. Ruku na srdce, jak dlouho se již rozhodujete, že začnete? Nejspíše byste už vydělávali.

Teď už zbývá otázka jakou franšízu si vybrat. V České republice není mnoho příležitostí, jak pohodlně najít ucelenou nabídku franšízových konceptů. Proto je dobré sledovat specializovaný portál Franchising.cz, který aktuálně informuje o situaci na tuzemském franšízovém trhu a zároveň spravuje největší nabídku franšízových značek v Katalogu franšíz.