Akcie, které mají tendenci se zařadit mezi nejúspěšnější

Akcie, které mají tendenci se zařadit mezi nejúspěšnější

Máte pod polštářem schovány nějaké úspory a chcete je investovat do akcií? Svět akcií nabízí opravdu příjemné roční zhodnocení, které nelze ani srovnat s tím, jaké nabízí spořící účty nebo stavební spoření. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí na akciích vydělat, za zvážení stojí níže uvedení kandidáti. Právě ti mají podle analytiků namířeno k tomu, aby se staly nejúspěšnějšími.  

Apple 

Mezi horkými kandidáty najdeme také společnost Apple, která má za sebou opravdu úspěšné čtvrtletí. Dostala se přes hranici sto miliard dolarů, čemuž vděčí hlavně své novince v podobě Iphonu 12. Je však třeba konstatovat, že společnost Apple – to nejsou jenom notebooky, mobilní telefony nebo přehrávače hudby. Dnes má společnost i svou vlastní televizi, která funguje podobně jako Netflix – čili i ona se těší velkým úspěchům a stále rostoucímu zájmu.  

Společnost Apple je nejen jednou z nejhodnotnějších společností světa, ale také je rozhodujícím faktorem akcelerace růstu.  

Nike 

Dříve nebo později k olympijským hrám přece jenom dojde. A až se tak stane, společnost Nike bude evidovat rostoucí hodnotu akcií. Společnost je totiž hlavním partnerem této sportovní události. Vždy, když se k olympijským hrám schyluje, zvyšuje se poptávka po aktivnějším a zdravějším životním stylu. A přesně na tom můžete vytěžit. V této době se totiž zájem o produkty společnosti zvyšuje stejně razantně.  

Společnost však každoročně eviduje jistý nárůst, co se týče akcií. Každým rokem předvádí nové produkty a nové kolekce a v očích investorů se stává opravdu atraktivní.  

Zynga 

Mobilní hry – něco, co si stahuje dítě i dospělý. Za většinou z nich stojí společnost Zynga, která eviduje i skvělé výsledky, co se týče akciového trhu. Stojí za řadou atraktivních her a s produkcí her rozhodně ještě nekončí. Ostatně o mobilní hry zájem také ještě neopadává.